2019 Yılına Özel Dekorasyon Fikirleri

2019 Yılına Özel Dekorasyon Fikirleri

Fikir sahibi olabilmeniz ve yeni trendleri yakından analiz edebilmeniz için 2019 yılına özel dekorasyon fikirleri ile alakalı öneriler sunacağız. Türkiye genelinde de artık dekorasyon konusu çok ciddi anlamda ön plana çıkan detaylar arasında yer almaya başladı. Tam da bu noktada yeni yıla girmek üzereyiz ve fikirler büyük önem arz eder.

2019 dekorasyon prensipleri hakkında birkaç önemli maddeyi elimizden geldiğince sunacağız. Hemen detaylar üzerine eğilim gösterelim.

Minimalist Yaklaşım Tarzını Benimseyin

Kaba parçalar ya da dekorasyon motifleri her zaman için ciddi sıkıntı anlamına gelir. Bu nedenle minimalist yaklaşım tarzı her zaman için çok önemli olacaktır. Evlerinizde kavalıktan uzak detaylar benimseyin. Dağınık yerleşimden ziyade, daha derli toplu seçenekler üzerinde durun.

Minimalist Dekorasyon

Gökkuşağı Renk Tonları Evlerinizi Renklendirsin

Evlerinizde renk olması, günlük yaşantınızı da ciddi anlamda etkileyecek seçenekler arasındadır. Gökkuşağı renk tonları, özellikle odalarınızda kullanacağınız objeler ile birlikte çok ciddi anlamda renk katar. 2019 yılının en önemli prensibi olarak dikkat çeker.

Gökkuşağı Renk Tonları

Dekor Perdeler Yeni Moda

Evlerin en önemli parçalardan birisi de perdelerdir. Dekor perdeler, özellikle yeni nesil evlerin olmazsa olmazlarından birisidir. Fon perde konsepti de yine herkes için ciddi anlamda önemli bir seçenek olacak. Dolayısı ile ön planda tutmakta fayda var.

Dekor Perdeler

Doğru Işıklandırma ve Avizeler

Evlerinizde özellikle ışıklandırma seçeneklerinin çok büyük önem arz ettiğini biliyoruz. Avize seçimlerinde yine endüstriyel ürünler üzerinde durmakta fayda var. Aydınlık evler her zaman için çok daha ideal ve modern seçenekleri sunar.

Doğru Işıklandırma Seçenekleri

Antika Dekorasyon

Antika dekorasyon ya da retro prensiplerin üzerinde durmak her zaman için fark yaratır. Antika, özellikle geçmişe olan özlemi ön planda tutmak ve daha modern bir görüntü elde etmek için 2019 yılının bilinen en önemli prensiplerinden de birisi olarak dikkat çekecek.

Antika Dekorasyon

Beyaz Mobilya Konsepti Her Zaman Trend

Beyaz renge sahip mobilyalar, her zaman için ciddi anlamda trend anlamına gelir. İngiliz dekorasyon prensiplerinin de en çok ön planda tuttuğu önemli maddelerden birisidir. Dolayısı evlerinizde beyaz renklere yönelik eğilim göstermeniz de önem arz eder. 2019 yılının trendlerinden olacaktır.

Beyaz Renk

Mobilya’da beyaz rengi seviyorsanız Berrak Mobilya E-Mağazası’nda yeni modelleri keşfedebilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar aşağıdaki yazıları da okudu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir