Coorie Dekorasyon Sanatı

Coorie Dekorasyon Sanatı

İskoçya’dan dünya geneline çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yayılmış olan Coorie dekorasyon sanatı ile alakalı görsel fikirler sunacağız sizlere. Dünya genelinde her geçen gün daha farklı seçenekler ön plana çıkıyor demek yanlış olmaz. Dekorasyon fikirlerine yönelik olarak son derece pratik çözümler kendini gösteriyor.

Ekose Desenler Önemli Bir Parça

Coorie dekorasyon prensibinde özellikle evin içerisinde ekose desenli ürünler ciddi anlamda fark yaratıyor. Mobilyalarda, yastık kılıflarında, masa örtülerinde ya da aklınıza gelebilecek tüm diğer seçeneklerde ekose, tam anlamı ile görsel ve kaliteli bir seçenek olarak adından söz ettiriyor diyebiliriz sanırım.

Ekose Desenler

Sade Alanlar Belirlemek Gerekiyor

Yeni ortaya çıkan farklı bir dekorasyon prensibi olduğunu daha önce de söylemiştik sizlere. Sade alanlar, özellikle fikir anlamında da sizlere ideal seçenekler sunar. Coorie, karmaşadan uzak yaşam alanlarını benimsiyor. Dolayısı ile fark yaratan bir seçeneğin önemli bir bileşeni. Resimde de bunu görebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Açık Hava Alanları Yaratın

Bahçeli evlerde özellikle göz alıcılık anlamında açık hava alanları yaratın. Arkadaşlarınız ve diğer sevdikleriniz ile kısa zaman içerisinde çeşitli organizasyonlar yaratmak da fark yaratıyor. Dolayısı ile Coorie dekorasyon sisteminde farklılıklar adından söz ettiriyor. Aşağıdaki resimde de örneğini görebilirsiniz.

Farklılıklara Yönelik

Yumuşak ve görsel açıdan alışkanlıkları ciddi anlamda değiştiren seçeneklerden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Özellikle birkaç senelik dilim içerisinde bu tarz tasarımlar, bizler için görsel açıdan bir öncelik arz ediyor. Bizde elimizden geldiğince en kapsamlı seçenekleri sizlere sunmak adına somut adımlar atıyoruz.

Rustik Parçalar

Rustik parçaların kısa zaman içerisinde sizlere sunacağı mükemmel görsellik ve sanatsallık, adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Rustik yemek odaları özellikle dünya genelinde en önemli trend seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Dolayısı ile elimizden geldiğince sizlere yeni fikirler sunuyoruz.

Rustik sanatının kısa zaman içerisinde gösterdikleri, ciddi anlamda farklılıkları sizlere sunan örneklerden birisi. Aşağıdaki resimde de bunu net bir şekilde görebilme şansına da sahip olabilirsiniz. Daha yeni örnekleri yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde sizlere sunacağız.

Bu yazıyı okuyanlar aşağıdaki yazıları da okudu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir