En İyi YouTube Dekorasyon Kanalları

En İyi YouTube Dekorasyon Kanalları

Türkiye genelinde ciddi anlamda göz alıcı seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çeken en iyi YouTube dekorasyon kanalları ile alakalı bilgiler sunacağız. Bugün ki makalemizde genel olarak görsel bilgi edinmeye çok daha fazla özen gösteren okuyucularımız için elimizden geldiğince bilgiler sunmak amacı içerisinde olacağız. Şimdi kanalları inceleyelim.

Dekorasyon Dünyası

Kısa zaman içerisinde tamamen dekorasyon konusuna yönelik olarak hazırlanmış en ideal kanallardan birisidir. Genele yönelik olarak düşündüğümüz zaman bu kanal içerisinde her oda için, her ev konsepti için ve hatta ofis için dahi farklı seçenekler kendisini net olarak gösteriyor. Dolayısı ile kanalı takip edebilirsiniz.

Tuba Yılmaz

Aslen bir desinatör olmasına rağmen kanalında genel itibari ile dekorasyona yönelik seçenekler sunma yoluna gidecek isimlerden birisidir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde tek bir video paylaşmış olsa da insanların ciddi anlamda ilgisini çekti. Dolayısı ile listemiz içerisinde bu kanalı da sizlere sunmanın ciddi anlamda iyi bir ayrıcalık olacağını düşündük.

Özge ile Sonsuz Dekorasyon

Yeni nesil kanallardan birisi olarak dikkatleri çeken örnekler arasında kendisini gösteriyor diyebiliriz. Özge hanım, özellikle sadece dekorasyon üzerine yoğunlaşıyor ve tamamen sizleri bilgilendirme amacı güdüyor. Videolarında da bir ev ya da ofisin her noktasına ayrı ayrı değinme yoluna gitmesi ayrıca fark yaratan bir ayrıcalık diyebiliriz.

Hanife Akın Çankal

Daha çok KENDİN YAP (DIY) konseptli bir kanal ancak yine ev objeleri üzerinde kendisini daha fazla gösteren seçeneklerden birisi diyebiliriz. Dekorasyon prensipleri ile alakalı olarak yenilikleri sürekli olarak benimsemek da ayrıca farklılıkları beraberinde gösterir. Bu kanalın ısa bir zaman dilimi içerisinde bu denli büyümesi, insanların bilgilenmesi de kendisini net olarak gösteriyor da diyebiliriz sanırım.

mBLuks

Listemizdeki son kanal yine mimari alanda birçok farklı şekilde kendisini gösteren seçenekler arasında yer alıyor diyebiliriz. Bu kanalın kalitesi ve sizlere sunacakları sayesinde mükemmel seçenekleri sonuna kadar değerlendirebilme yoluna da gidiyor. Listemiz içerisinde birçok farklı kanala yer verebilirdik ancak kafanızı çok fazla karıştırmamak adına listemizi kısa tutuyoruz.Yakında daha yeni örnekleri sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Bu yazıyı okuyanlar aşağıdaki yazıları da okudu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir