Türk Ünlülerin Evleri

Türk Ünlülerin Evleri

Birçok kişinin internet üzerinde merak içerisinde araştırdığı konulardan birisi olarak dikkat çeken Türk ünlülerin evleri ile alakalı resimler sunacağız. Kısa bir zaman dilimi içerisinde kazanılan paraların miktarları ciddi anlamda büyüme gösterdiği için ünlüler, bu anlamda daha lüks ve daha göz alıcı seçenekler üzerinde çalışmalar yapma yoluna gidiyor. Şimdi listemize geçelim.

Ajda Pekkan’ın Evi

Ajda Pekkan, yılların eskitemediği önemli sanatçılardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Oturduğu evde siyah ve beyaz renk ağırlıklı olmak üzere muazzam bir dekorasyon hakim. Dolayısı ile görseli sizlere sunma yoluna gidelim.

Ajda Pekkan'ın Evi

Emel Sayın’ın Evi

Yine eskilerden ülkemizin en önemli sanatçılarından birisi olan Emel Sayın, son derece büyüleyici ve bir o kadar da modern evi ile insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Villa konsepti ile İstanbul’un en güzide semtlerinden birisinde oturarak aslında huzuru burada bulduğunu net olarak gösteriyor.

Emel Sayın'ın Evi

Erkan Petekkaya’nın Evi

Son dönemlerin jön oyuncularından birisi olan Erkan Petekkaya, kazandığı paraları genellikle gayrimenkule yatıran isimlerden. Özellikle büyüleyici bir evde oturuyor. İnsanların hayallerini süsleyen muazzam bahçesi ve aile boyu yaşanabilecek mükemmel bir dekorasyon harikası. Gerçekten göz alıcı bir seçenek.

Erkan Petekkaya'nın Evi

Ferhat Göçer’in Evi

Ferhat Göçer, aslında doktor olmasına rağmen hayalinin mesleği olan şarkıcılığı seçti ve kısa zaman içerisinde ülkemizin en popüler isimlerinden oldu. Mükemmel ötesi bir ev konsepti ile adından ciddi anlamda söz ettiriyor da diyebiliriz. Göz alıcılık ciddi anlamda fark yaratıyor. Bizde hemen görselini sizlere sunma yoluna gidelim.

Ferhat Göçer'in Evi

Çağatay Ulusoy’un Evi

Hakan Muhafız (The Protector) Netflix dizisi ile son dönemlerde adından söz ettiren ünlü oyuncu, devasa bir evde oturuyor. Oyunculuğundan kazandığı parayı gerçekten mükemmel ötesi bir eve yatıran ünlü oyuncunun göz alıcılık konusunda da ilgiyi ciddi anlamda çektiği aşikar gibi görünüyor. Hemen resmini sizlere sunalım.

Çağatay Ulusoy'un Evi

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Evi

Ünlü çift, mükemmel ötesi bir evde yaşayarak aşklarını taze tutuyor. Evin her köşesinde özen ile hazırlanmış olan dekorasyon eserleri mevcut ve göz alıcılık ciddi anlamda hat safhada da diyebiliriz. Hemen resmini sizlere sunalım.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Evi

Bu yazıyı okuyanlar aşağıdaki yazıları da okudu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir